Pukačky – možnosť opäť si vychutnať ochutené cigarety

Mentolové cigarety sa v minulých rokoch tešili obrovskej popularite. A preto niet divu, že nejedného nadšenca zarmútila správa o zákaze ich predaja. Nič sa však nedeje a zmiznutie mentolových cigariet z trhu neznamená, že si už nikdy nevychutnáme ich sviežu chuť. Na trh prichádzajú pukačky a spolu s prísľubom sviežosti so sebou nesú i nálož nových príchutí a možností. Okrem mentolovej chuti dokážu ponúknuť celé spektrum zaujímavých aróm. Ich nepopierateľnou výhodou je tiež fakt, že sú na 100% vegánske a vyrobené z prírodných éterických olejov. Čo sa o nich oplatí vedieť?

Pukačky – príchute, ktoré uspokoja i náročných

Pukačky predstavujú drobné aromatizované guľôčky, ktoré je možné jednoducho umiestniť do filtra cigarety. Sú dostupné v mnohých lákavých príchutiach, ktoré vyhovejú každému, kto prišiel o obľúbené mentolové cigarety. Zároveň však predstavujú možnosť vyskúšať niečo nové. Túžili ste po melónových alebo citrónových cigaretách? V tom prípade prichádza ideálna možnosť vyskúšať ich práve teraz.

Aplikácia pukačiek do filtra cigarety je veľmi jednoduchá a zvládnu ju i začiatočníci v oblasti ochutených cigariet. K pukačkám je pribalený špeciálny aplikátor, ktorý umožňuje naozaj rýchle a bezproblémové zavedenie do filtra. Používanie pukačiek nepredstavuje žiadne zdravotné riziko, pretože ich zloženie je vyladené do najmenších a snúbi sa s perfektnou arómou.

Máte už svoju obľúbenú príchuť?

Ak smútite nad mentolovými cigaretami, je čas zamerať sa na objavenie nových obzorov. Pukačky vytvorené zo starostlivo vybraných rastlinných zložiek si dokážu získať každého obdivovateľa mentolových cigariet. Je len na vás, aké prevedenie sa pre vás stane tým pravým. Dáte prednosť osvedčenej klasike? Siahnete po mixe exotických chutí? Veríme, že nech je už vaša odpoveď akokoľvek, pukačky si vás rozhodne získajú na svoju stranu.

Ďalšie články

Overenie veku

Máš viac ako 18 rokov?